fbpx

W tym tygodniu zaczęliśmy współpracę z Inter Cars. Chcą oni korzystać z usług Getthebox. Często są sytuacje , że klienci Inter Cars potrzebują części na już. Sam jestem klientem owej hurtowni i nie raz pędziłem na łeb na szyję bo potrzebowałem części do naprawy auta. Inter Cars to rozumie i z naszą współpraca stworzyliśmy produkt dedykowany dla nich. Są specjalnie przygotowane panele dedykowane dla handlowców. Będą proponować wysyłkę za pośrednictwem Getthebox.

Współpracę zaczęliśmy w tamtym roku i powiem szczerze, w pewnym momencie myślałem, że nic z tego nie będzie. Same problemy i kłody pod nogami. Najpierw nasza aplikacja prawie wywrócona do góry nogami, bo musieliśmy dopasować się do reguł i wymogów hurtowni. Później następny problem, trzeba promować tak apke żeby kierowcy chcieli to wozić. Każdy z nich musi się dodatkowo weryfikować bo inaczej nie będzie mógł wozić części. Bezpieczeństwo musi być. Na razie startujemy i jest z nami oddział we Wrocławiu, ale mam dobre myśli i pomału będziemy chcieli wprowadzić usługę we wszystkich oddziałach w Polsce.

Ściągajcie aplikację, może akurat wam się trafi jakiś kursik. Może akurat będziecie w przyszłości w okolicach lotniska i akurat będzie coś do zabrania.

Przypomniało mi się coś fajnego. Ze wspólnikiem pojechaliśmy kiedyś  na lotnisko, bo wpadliśmy na pomysł że części będą nam rozwodzić taksówkarze. Podchodzimy do jednego z nich, nawiązujemy dialog, że mamy taką aplikację i będziemy chcieli aby części rozwozili, co on o tym myśli? A on na to: Getthebox? My: tak – zdziwieni że zna aplikacje . Mówi: tak znam to, właściciele pochodzą z Jawora. Wmurowano nas bo nie spodziewaliśmy się tak miłej niespodzianki. Powiedział, że oczywiście będzie woził te części. Optymistycznie nastawieni pojechaliśmy do domu.