fbpx

Chcesz zacząć nadawać lub odbierać paczki od użytkowników Getthebox? Nic prostszego! W tym artykule wyjaśniamy jak pobrać i wstępnie skonfigurować darmową aplikację Getthebox.

1. Pobierz aplikację ze sklepu

Aplikacja Getthebox dostępna jest za darmo w sklepach Google Play (Android) i Apple App Store (iOS). Wejdź do sklepu na telefonie i wpisz w wyszukiwarce nazwę aplikacji: „getthebox„. Poniżej możesz zobaczyć jak wygląda aplikacja w sklepie Apple App Store:

sklep app store getthebox

Możesz również pobrać aplikację bezpośrednio z odsyłaczy poniżej:

2. Uruchom aplikację i załóż konto

Po włączeniu aplikacji zobaczysz ekran powitalny. Możesz teraz założyć konto lub zalogować się przez Facebooka. Ze względu na możliwość zakładania odrębnego konta, radzimy wybrać opcję Zaloguj się przez e-mail i hasło. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Facebook nie ma dostępu do Twoich danych, a dodatkowo możesz liczyć na e-maile z Getthebox, które będą zawierać ciekawe konkursy i akcje promocyjne dla użytkowników.

Kliknij przycisk Zaloguj się przez e-mail i hasło:

Teraz wybierz funkcję Załóż konto, widoczną na dole ekranu:

Pora na uzupełnienie danych. Wpisz swoje imię i nazwisko, jak również nr telefonu. Poprawny format dla nr telefonów to: +nr kierunkowy +numer właściwy, np. „+48884222111„.

Po wpisaniu danych kliknij przycisk Zaczynajmy!.

3. Konto założone

Po założeniu konta zobaczysz ekran z planowaniem trasy:

Gotowe! Twoje konto zostało założone w Getthebox i możesz zacząć korzystać z aplikacji.