fbpx

Aplikacja przeznaczona jest dla każdego zjadacza chleba. Może z niej korzystać użytkownik prywatny. Firma, która potrzebuje transportu. Firma, która może to przewieźć. Ogranicza nas tylko wyobraźnia – co potrzebujemy przewieźć i czym to przewieziemy. Możemy chcieć wysłać: list, karton, lodówkę, tapczan, samochód, piasek, rury, artykuły budowlane lub ładunek pow. 3,5t. Przewozić może każdy, kto ma chęci oraz: rower, hulajnogę, samochód, bus, ciężarówkę lub podróżuje pociągiem albo często lata.

Podejdę do sprawy z kilku perspektyw, zacznę od zwykłego „Kowalskiego”, który chce coś przewieźć. Będzie on mógł korzystać z Getthebox i zabierać zlecenia zarówno od ludzi prywatnych jak i od firm, sklepów internetowych, czy też sklepów spożywczych lub hurtowni części – generalnie wszystko co zmieści do swojego pojazdu. Co będzie mógł wysłać? Wszystko! Apka daje możliwość skojarzenia go z firmą transportową – co normalną drogą jest trudne, czasochłonne oraz kosztowne. Może liczyć na to, że jakiś przewoźnik akurat będzie jechał w stronę, którą potrzebuje przewieźć.

A co, gdyby aplikację wykorzystać jako pomoc w podróżowaniu lub urlopie? Zwykły użytkownik mógłby wsiąść w auto, zobaczyć co ma do przewiezienia blisko siebie, wziąć i udać się w to miejsce. Następnie znowu szuka i przewozi w następne miejsce – i tak zwiedza Europę lub cały świat.

Opowiem kilka historii – oczywiście zmyślone, ale jakże prawdziwe:

Podróżujemy po Europie w sprawach prywatnych lub służbowych (bez znaczenia). Nagle psuje nam się auto – co robimy? Możemy w Getthebox wystawić zlecenie, które będzie skierowane do lawet. Na pewno trafi się lawieciarz, który akurat będzie jechał pusty (w tym samym kierunku) i mógłby pomóc i podwieźć – oczywiście za znacząco niższą opłatę.

A co gdy auto zepsuje się, ale potrzebujemy części zamiennej. Można zamówić w hurtowni części jak np. w Inter Cars i wystawić zlecenie, przy czym wszystko odbywa się w prostych do zrealizowania krokach. Ktoś tą część przywiezie – oczywiście przy okazji jeszcze tego samego dnia – oszczędzając nam czas i pieniądze.

Załóżmy, że kochany mąż i ojciec pracuje w delegacji. Zbliża się dzień urodzin córki. Oczywiście ma zaplanowany przyjazd, ale niestety nie może przyjechać bo musi zostać w pracy. Przygotowany miał prezent, który wcześniej zakupił (konik na biegunach). Wpada na genialny pomysł – wysłać prezent za pomocą Getthebox – jeszcze tego samego wieczora kierowca dowozi konika wraz z życzeniami.

Integracja z firmami - nigdy nie była tak prosta!

Jeśli chodzi o wykorzystanie aplikacji przez firmy – tu także widać potężny potencjał. Szereg paneli przygotowanych dla B2B umożliwia ich szybką integracje z Getthebox. Co się za tym kryje? Będzie można bardzo szybko nadać przesyłkę. Sklepy internetowe będą mogły automatycznie łączyć się z Getthebox i wstawiać zlecenie do przewiezienia i jeszcze tego samego dnia lub nocy zakupiony towar będzie u kupującego. Komisy samochodowe potrzebują przewozu pojazdu – mają dostęp do całej masy laweciarzy oraz pojazdów ciężarowych.

Dla firm transportowych jest przygotowane narzędzie do zarządzania flot pojazdów. Z pozycji dyspozytora można zlecać swoim kierowcom przewozy po przez nas system. Co więcej kierowcy mogą sami szukać zleceń (aplikacja dba o to aby ani jedno zlecenie im nie umkło) w ten sposób odciążają swoich dyspozytorów.

Podsumowując:

Aplikacja łączy nie tylko prywatnego użytkownika z prywatnym użytkownikiem (C2C), ale również prywatni użytkownicy mogą korzystać z usług firm i odwrotnie (B2C oraz B2B). Każdy może czerpać z tego korzyści – zarówno firma jak i „Kowalski”. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!!!