fbpx

Getthebox pozwala na kontakt z Kierowcą (dla Nadawcy) lub Nadawcą (dla Kierowcy) w dowolnym momencie. Dowiedz się dlaczego jest to duża zaleta aplikacji.

Jak kontaktować się z Kierowcą lub Nadawcą. Kiedy warto to zrobić

Getthebox to jedna z tych aplikacji, które stawiają na pierwszym miejscu swojego użytkownika. Chcemy, abyś mógł liczyć na wygodną obsługę – lepszą niż w przypadku tradycyjnych firm kurierskich i pocztowych.

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek, że np. oczekiwałeś na kuriera w godzinach 12:00 – 15:00, ale ten nie pojawił się pod wskazanym adresem?

Z własnych doświadczeń możemy napisać, że u nas właśnie tak było – i to nie raz! Nierzadko kurier był nawet na następny dzień, mimo że miał być wcześniej. Czasami z kolei kurier pojawiał się nieco później, z dosłownie niewielkim opóźnieniem. I wszystko byłoby w porządku, gdyby tylko wcześniej się z nami skontaktował i zwyczajnie powiedział, że się spóźni, bo np. w mieście są duże korki. Zdarzało się, że czekaliśmy np. do 15:00 na kuriera, wychodziliśmy z domu, a ten był 15:20 z paczką i nie zastał żadnego z domowników.

Niestety, kurierzy często nie kontaktują się z odbiorcami. Czasami otrzymujemy automatyczne SMS-y np. o tym, że paczka została wysłana, ale tego typu powiadomienia nie są zbyt istotne. Co więcej, przez to, że w wiadomości może być informacja „kurier będzie następnego dnia”, możesz nie wiedzieć czy będzie rano, w południe, czy później – wtedy jesteś uziemiony i musisz czekać na kuriera przez cały dzień, albo wyjść z domu w nadziei, że kurier zostawi paczkę u sąsiada (a to nie jest reguła i kiedy jej nie zostawia, wtedy zwykle trzeba odebrać paczkę z punktu odbioru, który może być dość daleko od Twojego miejsca zamieszkania).

Możemy przytoczyć wiele podobnych scenariuszy, ale nie o to chodzi.

Getthebox - screen

Getthebox – screen z aplikacji

W Getthebox w każdej chwili możesz liczyć na kontakt telefoniczny z Kierowcą lub Nadawcą

W Getthebox stawiamy na obsługę klienta – użytkownika. Dlatego Nadawca ma nr telefonu do Kierowcy, a Kierowca – do Nadawcy i/lub Odbiorcy. Dzięki temu w każdej chwili możecie ze sobą porozmawiać i dograć szczegóły!

Dla przykładu, Kierowca może zadzwonić, że podjedzie po paczkę o 12:00, a kiedy okaże się, że jednak będzie miał opóźnienie – może Ci wysłać SMS-a lub zadzwonić, że trochę się spóźni.

Możesz też dogadać się z Kierowcą co do tego, gdzie konkretnie odebrana zostanie paczka. Odbiorca może np. zejść na dół (jeśli mieszka w bloku) i podejść we wskazane miejsce.

A jeśli Kierowca przewozi przesyłkę z dalszej lokalizacji i np. jedzie przez autostradę, możesz dogadać się z nim w taki sposób, aby tylko na chwilę zjechał z autostrady, a Ty podjedziesz pod wskazane miejsce. Mieliśmy już w Getthebox np. takie zlecenie, gdzie Nadawca chciał, aby Kierowca jadający z Potworowa (okolice Radomia) do Jawora przewiózł za 120 zł zderzak. I w uwagach napisał: „Zderzak do naczepy Krone 2,4 długi, mogę podjechać po odbiór na A4 koło Legnicy”. Zobacz:

 

Podsumowując, pamiętaj że w Getthebox możesz liczyć na kontakt – zawsze!

Wystarczy że w aplikacji wciśniesz przycisk Zadzwoń, aby skontaktować się z danym użytkownikiem. Kto pyta, nie błądzi!