fbpx

Nie jedź na pusto! Oto argument dla Ciebie, drogi Kierowco. Jeśli masz firmę i często podróżujesz lub podróżują Twoi pracownicy, nie musisz jechać w jedną stronę bez ładunku. Dzięki Getthebox możesz przewozić paczki na terenie całego kraju (i zagranicę!), generując dodatkowe dochody.

Dla firm: Dlaczego warto współpracować z Getthebox

Firmy transportowe: problemem wielu firm transportowych jest to, że zawożą transport w jedną stronę, a potem muszą wracać „na pusto” – bez transportu. Dlaczego tego nie wykorzystać i w drodze powrotnej nie zgarnąć kilka lub nawet kilkanaście przesyłek? Kierowca mógłby szukać przesyłek na trasie powrotnej i  dzięki temu dorobić, podobnie jak Twoja firma. W tym przypadku kierowca sam szuka ładunku – nie potrzeba dodatkowego spedytora który szuka ładunku dla kierowcy. Nawet jeśli nie będzie to dużo przesyłek, to często uda się zapracować choćby na zwrot kosztów za paliwo. Jeśli prowadzisz firmę transportową, weź to pod uwagę i zacznij optymalizować koszty z Getthebox.

Sklepy e-commerce: prowadzisz sklep internetowy i chciałbyś wprowadzić dostarczanie zamówień tego samego dnia, nawet kilka godzin po ich opłaceniu przez klienta? Nie musisz decydować się na drogie warianty premium firm kurierskich. Możesz nawiązać współpracę z Kierowcami Getthebox na terenie danej lokalizacji i przekazywać im paczki. Dzięki temu Twoi klienci otrzymają zamówienia tego samego dnia, a sam koszt dostawy nie będzie wysoki.

Mechanicy samochodowi: potrzebujesz przewieźć części samochodowe, które mają niestandardowe wymiary i kurier nie chce podjąć się zlecenia? Skorzystaj z sieci Kierowców Getthebox. Postaramy się znaleźć dla Ciebie kierowcę, który podejmie się zlecenia i dostarczy części we wskazane miejsce, często jeszcze tego samego dnia!

Nie jedź na pusto!

Zacznij korzystać w swojej firmie z Getthebox. Będziesz mógł liczyć na dodatkowy zarobek przy wykorzystaniu tych samych zasobów. Albo wykorzystaj możliwości platformy Getthebox i zaoferuj swoim klientom lepsze opcje dostaw. Wybór należy do Ciebie!

Skontaktuj się z naszym zespołem, aby ustalić szczegóły: biuro@getthebox.eu. Zapraszamy do współpracy!